Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie PIS i narodowcy, jak tendencyjnie nagina rzeczywistość wasz dziennikarzyna,  a ponad 4 tysiące ludzi wierzących, domagających się dostępu do wolnego słowa. Czy państwo dziennikarze zasilani przez Urząd Marszałkowski i (niektórzy) pozostający  z nim w relacjach rodzinnych nie boicie się Boga.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie PIS i narodowcy, jak tendencyjnie nagina rzeczywistość wasz dziennikarzyna,  a ponad 4 tysiące ludzi wierzących, domagających się dostępu do wolnego słowa. Czy państwo dziennikarze zasilani przez Urząd Marszałkowski i (niektórzy) pozostający  z nim w relacjach rodzinnych nie boicie się Boga.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytur nie dostaniemy niezależnie od tego, kto jest dzisiaj premieram, czy będzie nim za jakiś czas. Jeśli system emerytalny w tym kraju będzie działał, jak działa (a nie ma woli w żadnym znaczącym ugrupowaniu politycznym, by go naprawić), to możesz liczyć, że dostaniesz conajwyżej kieszonkowe dla wnuków. Na emeryturę musisz zaoszczędzić samodzielnie.
  aby zaoszczędzić to trzeba mieć z czego, po 35 latach pracy dostaję najniższą krajową (budżetówka) wstyd, do czego to wałęsa doprowadził, winno sie jego i to porządnie rozliczyć, niech mi odda te moje 100 tys. to będę miała na tą swoją emeryturę, oszukał mnie, precz z nim  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć jestem młodą osobą i dla moich rówieśników to nie modne, bo mohery itd, ale popieram jak najbardziej! Oby to coś pomogło! Mam dziadka, który już nie ma sił, by chodzić na Mszę Św. do kościoła i jedynie w Polskim Radio transmitują mszę, raz w tygodniu w niedzielę.  Radio Maryja jak dla mnie jest trochę drażniące, ale czasami trafiam jak dziadek słucha jakichś całkiem ciekawych audycji. Także powinien być dostęp do telewizji katolickiej. Przecież Polska to katolicki kraj, więc dlaczego z takim uporem maniaka tępi się chrześcijaństwo?? W ogóle też naszym księżom trzeba zrobić jakąś terapię szokową, bo ich czyny i zachowanie woła o pomstę do nieba. Mam na myśli zwykłe codzienne obowiązki. Dziś w parafii Łopiennik msza niedzielna, jedyna w ciągu dnia trwała ok.35 min. Księżulcio już nie mówił kazania, bo zapisywał msze na 2014r, a wcześniej opierdzielał ludzi z wyższością, bo mają się nie pchać. Do tego cwaniackie zachowanie, odmowa udzielenia ostatnich sakramentów umierającemu mężczyźnie.. Tak się zachowują księża. Sieją odrazę i zgorszenie! Więc może chociaż telewizja będzie ubogacać.
  Liczysz na to, że Cię ubogacą. Jesteś wyjątkowo naiwnym człowiekiem. I nie myślę tu o ubogacaniu materialnym. Nie znajdziesz tam prawdziwego ubogacenia duchowego, gdyż zbyt dużo nienawiści sączy się z tej anteny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na komisjach lekarskich w ZUSie to ledwo żywi, kulawi i każdy ma po 20 chorób. Ale na pochodzie pislamistów wszyscy tryskają zdrowiem, silni, krzyczący, niczym młodzieńcy. Ciekawe jakby zareagowali gdyby jakiś orzecznik z ZUSu nagle pojawił się w tym tłumie i naocznie zweryfikował te "choroby".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyśleliście, że maszerują bo Państwo skutecznie uniemożliwia pokazywanie wszystkiego w czym znajduje się prawda... i na siłę karmi Nas wszelkimi bredniami i kłamstwami... Dalej czytajcie i oglądajcie cały ten syf w TVNie, gazecie wyborczej itd. a nawet nie obejżycie się jak ta "czerwona hołota" i "przyjaciele" z innych państ zabierą Wam ziemię spod nóg... Granice Polski są tylko na mapie, a wiele ziem już nie jest Polskich więc może warto to przemyśleć ? Trzeba obalić rząd Tuska bo nic z tego Państwa nie zostanie !! Ludzie za kilka lat nie dostaniecie emerytur bo skarb państwa będzie nie wypłacalny... obudźcie się.
po co wypisujesz te bzdury, kto wam broni głosić wasze poglądy, pełno was pisowców we wszystkich mediach,też w tvn, co miesiąc latacie pod Pałac Prezydenta, głosicie hasła przeciw rządowi i Prezydentowi, Rydzyk gada co mu ślina na język przayniesie o co wam chodzi ? chcecie po chrześcijańsku rozlewu krwi? tego chcecie, ciągle siejecie niepokój, dajcie trochę spokoju. zacznijcie zachowywać się jak chrześcijanie tylko prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że przed głupotą , niewiedzą i podłością. W imię prawdy  naturalnej wartości Człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerni PISowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fałszywka Karnowskich, a ty katoliku Komunię przyjął bliźniego miłujesz?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są ci sami "młodzieńcy" i "podlotki",co rączo i ochoczo w pochodach pierwszomajowych karnie maszerowali :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boje sie zeusa i latającego potwora spaghetti. Tak jak i reszty bohaterów książek s-f.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgrożniejsza, w tzw zespole smoleńskim  jest bakteria pisiorka - niszczy mózg bezpowrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerni PISowcy...
Dlaczego obrażasz ludzi którzy chcą i mogą manifestować swoje niezadowolenie z różnych powodów w tym też upominanie się o jak najszybsze umozliwienie nadawania poprzez TV Trwam na Multipleksie tym bardziej iż za to już jest wnoszona comiesięczna opłata ponad 100.000 tyś .zł.Cóż takiego złego zrobiło PIS??? A co dobrego robi PO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt obłudy   Mohery w autobusie to 1 minuty nie mogą ustać i aby rozglądają kogo by tu zgonić z siedzącego miejsca a tu maszerują jak Korzeniowski w najlepszych czasach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popireram maszerujących  jak i ONR-katolik z wlkp .W  waznych sprawach regionu  i Panstwa nalezy sie jednoczyć .Czekam na media Polskie ,który nie są udziałem kasy ??? z zachodu czy wschodu ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIkt nikomu nie broni manifestacji ani głoszenia swoich poglądów, ja po -prostu oczekuje, że  nie bedzie się to wiązało z wyśmiewaniem poglądów innch, niemaszerujących, że nie bedzie sie to wiązało z głoszeniem nienawiści do inaczej myślących i żyjących. PO może i nie zobiło nic dobrego, ale na pewno nie napsuło tyle krwi i nerwów co PiS przez czas jak rządziło krajem. A może nie pamiętamy już że Pan Kaczyński był premierem, że rozwalił sie parlament, że trzeba było robić przyspieszone wybory, że prowadził wyłącznie politykę historyczną i swtorzył koalicję z panem Lepperem i Giertychem których wcześniej tak podobno nienawidził. czy na prawde uważacie, że jak teraz dojdzie do władzy to zrobi coś innego i lepszego niż ostatnio. Ludzie, przecież PiS już miał okazje zrobić Polsce dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę wstyd że najgłupszą mamy ... teraz młodzież. młodzi ludzie ogłupieni do granic możliwości nastawieni na konsumpcje. mózg w zaniku całą swoją widzę opierają info z tvn - porażka.  zamiast szczekać głąby jedne obejrzyjcie choć raz wiadomości i porównajcie je z tym tvn'owskim gównem zanim coś naskrobiecie. miejcie chodziarz minimalne pojęcie na co szczekacie pełowskie półgłówki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć jestem młodą osobą i dla moich rówieśników to nie modne, bo mohery itd, ale popieram jak najbardziej! Oby to coś pomogło! Mam dziadka, który już nie ma sił, by chodzić na Mszę Św. do kościoła i jedynie w Polskim Radio transmitują mszę, raz w tygodniu w niedzielę.  Radio Maryja jak dla mnie jest trochę drażniące, ale czasami trafiam jak dziadek słucha jakichś całkiem ciekawych audycji. Także powinien być dostęp do telewizji katolickiej. Przecież Polska to katolicki kraj, więc dlaczego z takim uporem maniaka tępi się chrześcijaństwo?? W ogóle też naszym księżom trzeba zrobić jakąś terapię szokową, bo ich czyny i zachowanie woła o pomstę do nieba. Mam na myśli zwykłe codzienne obowiązki. Dziś w parafii Łopiennik msza niedzielna, jedyna w ciągu dnia trwała ok.35 min. Księżulcio już nie mówił kazania, bo zapisywał msze na 2014r, a wcześniej opierdzielał ludzi z wyższością, bo mają się nie pchać. Do tego cwaniackie zachowanie, odmowa udzielenia ostatnich sakramentów umierającemu mężczyźnie.. Tak się zachowują księża. Sieją odrazę i zgorszenie! Więc może chociaż telewizja będzie ubogacać.
      nie uprawiaj tutaj dezinformacji, na TVP Polonia i TVP również transmitują msze, Tuska naśladujesz, że posuwasz się do kłamstw żeby tylko ukazać swoje racje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już zadyma. Zobaczcie jak sie piorą Marsz TV TRWAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeb...ni :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...